Loading...
Drukarnia 2019-04-17T13:38:21+02:00

Druk offsetowy

Obecnie jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod druku na świecie. Charakteryzuje się gładkością zadrukowanych obszarów i wysoką jakością wykonanych przy jego użyciu prac. Korzystając z jego możliwości, można wykonywać druki na szerokiej gamie papierów, o różnych gramaturach i sztywności, takich jak papier offsetowy niepowlekany czy papiery kredowe powlekane. Wykonujemy bardzo szeroką gamę druków, począwszy od prostych druków akcydensowych, poprzez ulotki, notesy, plakaty, gazetki reklamowe, katalogi, opakowania, aż do wydawnictw książkowych. Nasze maszyny mogą drukować na wszystkich rodzajach papierów i na kartonach do formatu B3.

Druk fleksograficzny

To technologia druku z wykorzystaniem elastycznych form drukowych. Jeśli chodzi o możliwości zadruku różnych podłoży, jest to najbardziej uniwersalna technika druku. Ze względu na niższe koszty, fleksografia stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych technik takich jak np. offset czy rotograwiura. Co więcej dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii dorównuje im jakością. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku niskich, jak i wysokich nakładów.
Obecnie metoda ta jest stosowana bardzo szeroko w procesie wytwarzania opakowań oraz etykiet.

Druk cyfrowy

Cechą charakterystyczną druku cyfrowego jest niski koszt, nawet przy realizacji pojedynczych zamówień. Przy wykorzystaniu druku offsetowego nie można sobie pozwolić na wydanie jednego katalogu, kalendarza czy czegokolwiek innego. Z wykorzystaniem druku cyfrowego, jak najbardziej.
Technika komputerowa gwarantuje, że wszystkie wydruki będą identyczne i w 100% zgodne z dostarczonym projektem. Wszystkie parametry są idealnie zachowane, nawet w przypadku długiego okresu pomiędzy kolejnymi wydrukami.
Żadna inna technologia nie pozwala na tak krótkie terminy realizacji.

Sitodruk

To technika druku przeznaczona głównie do płaskich powierzchni i umożliwia nadruk na niemal każdym podłożu. Może to być papier, karton, pleksi, metal, aluminium czy tworzywa sztuczne. Nietrudno zauważyć, że w przypadku sitodruku możliwości są ogromne. Dodatkowo jest to bardzo wydajna metoda druku. Cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i czynniki zewnętrzne. Nadruk wykonany metodą sitodruku posiada bardzo wysoką jakość, a elementy wykonane w tej technologii posiadają głębokie nasycenie kolorów. Dodatkowo kolory nie są ograniczone do tradycyjnych barw i mogą to być kolory takie jak złoto, srebro czy nawet kolory fluorescencyjne.

OFERTA

Wizytówki

Drukujemy w formacie standardowym 85mm x 55mm, jest to uniwersalny format o wymiarach karty kredytowej, dzięki czemu zmieści się w portfelu i wizytowniku oraz w formacie tradycyjnym 90mm x 50mm stosowany w Polsce od wielu lat.

Plakaty

Plakat w formatach od A3 do A1. Jeżeli organizujesz promocję, imprezę i chcesz przyciągnąć jak najwięcej odbiorców rozwieś plakaty w widocznych miejscach publicznych jak witryny lub przeznaczony do tego słupy ogłoszeniowe.

Kalendarze

Drukujemy kalendarze indywidualne już od jednej sztuki oraz firmowe w większych nakładach. W naszej ofercie znajdują się kalendarze wieloplanszowe, jedno-/trójdzielne, plakatowe, listwowane, biurkowe oraz listkowe (wizytówkowe).

Ulotki

Ulotki to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Oferujemy ulotki jedno lub dwustronne na papierach powlekanych w różnych formatach i gramaturach. Drukujemy już od 100 szt w technice cyfrowej.

Katalogi szyte / klejone

Katalog ofertowy to miejsce na zamieszczenie wszystkich informacji i zdjęć swoich produktów. Katalogi wyróżniają się zwiększoną gramaturą papieru co pozwala uzyskać estetyczny i prestiżowy wygląd. Maksymalny format to A4.

Książki

Oferujemy wydruk książek w oprawie miękkiej, klejonej. Druk odbywa się metodą offsetową, która cechuje się szybkim tempem przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku oraz szerokim wyborem podłoża drukowego.

Hot-stamping

Kalendarz, portfel, notes, teczka konferencyjna to przeważnie wybierane produkty przy hot-stampingu. Tłoczenie wykonujemy najczęściej na artykułach reklamowych wykonanych ze skóry i wyrobów skóropodobnych.

Etykiety

Oferujemy produkcję etykiet samoprzylepnych, drukowanych metodą fleksograficzną na różnego rodzaju podłożach samoprzylepnych. Mamy możliwość nadruku etykiet wypukłym pismem Braille.

NISZCZENIE DOKUMENTÓW

error: Treść jest chroniona!