Loading...
KARIERA 2019-04-17T11:33:56+00:00

Zatrudnimy Przedstawicieli Handlowych w miastach :

Olsztyn, Białystok, Warszawa lub okolic.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie produktów i usług,
  • obsługa dotychczasowych Klientów i wprowadzanie do sprzedaży nowej oferty Spółki,
  • realizacja planów sprzedażowych dla całej oferty,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
  • organizowanie przedsięwzięć związanych z promocją sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie, znajomość, średnie lub wyższe,
  • znajomość rynku artykułów biurowych i szkolnych,
  • doświadczenie w sprzedaży usług poligraficznych,
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • otwartość na pracę według założonych celów,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
  • narzędzia pracy : telefon, laptop, samochód,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie sprzedaży poprzez system marketingowy,
  • pracę w ciekawej i rozwojowej firmie.

Aplikacje (CV – zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych oraz LIST MOTYWACYJNY) ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości prosimy wysłać na adres: drukarnia.poligrafia@globalprint.com.pl

Drukarz

Miejsce pracy: Suwałki

  • obsługa maszyn i urządzeń drukujących,
  • konfekcjonowanie wydruków,
  • dbanie o terminową realizację zleceń,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne),
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B (czynne),

Dodatkowe umiejętności:

  • doświadczenie w pracy z ploterami drukującymi,
  • znajomość programów graficznych COREL oraz PHOTOSHOP,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

error: Treść jest chroniona!